FORGOT YOUR DETAILS?

Kontakt

Kontakta oss!

Adress: Hermelinstigen 10, 646 30, Gnesta, Sverige

E-post: kontakt@sttf.org

Medlem: medlem@sttf.org

Tolktrycket: tolktrycket@sttf.org

Hemsidan: webmaster@sttf.org

Annonsering: annons@sttf.org

Eftersom STTF än så länge inte har något kansli går det endast att kontakta oss via e-post eller genom att ringa direkt till styrelseledamöterna.

Styrelsen

Märta Bergström

Märta Bergström

Ordförande

E-post: marta.bergstrom@sttf.org
Telefon: 070 782 39 36

Stefan Coster

Stefan Coster

Vice Ordförande

E-post: stefan.coster@sttf.org
Mobil: 073 054 72 68

Angelica Grann

Angelica Grann

Sekreterare

E-post: angelica.grann@sttf.org
Mobil: 070 234 48 69

Lina Lomberg

Lina Lomberg

Kassör

E-post: lina.lomberg@sttf.org

Åsa Byléhn

Åsa Byléhn

Medlemsfrågor

E-post: asa.bylehn@sttf.org

Mina Lilja Zwedberg

Mina Lilja Zwedberg

Kommunikation / PR

E-post: mina.liljazwedberg@sttf.org
Mobil: 070 757 17 62

Juli af Klintberg

Juli af Klintberg

Projektsamordnare

E-post: juli.afklintberg@sttf.org
Mobil: 073 508 93 85

Tolktrycket

Brita Wideberg

Brita Wideberg

E-post: tolktrycket@sttf.org

Ivar Wästhed

Ivar Wästhed

E-post: tolktrycket@sttf.org

David Olofsson

David Olofsson

E-post: tolktrycket@sttf.org

Louise Schylander

Louise Schylander

E-post: tolktrycket@sttf.org

Maria Sköld

Maria Sköld

E-post: tolktrycket@sttf.org

TOP