FORGOT YOUR DETAILS?

Kontakt

Kontakta oss!

Adress: Skogvaktaregatan 23, lgh 1401, 60208 Norrköping, Sverige

E-post: kontakt@sttf.org

Medlem: medlem@sttf.org

Tolktrycket: tolktrycket@sttf.org

Hemsidan: webmaster@sttf.org

Annonsering: annons@sttf.org

Eftersom STTF än så länge inte har något kansli går det endast att kontakta oss via e-post eller genom att ringa direkt till styrelseledamöterna.

Styrelsen

Angelica Grann

Angelica Grann

Ordförande

E-post: angelica.grann@sttf.org

Juli af Klintberg

Juli af Klintberg

Vice Ordförande

E-post: juli.afklintberg@sttf.org

Annica Larsson

Annica Larsson

Sekreterare

E-post: annica.larsson@sttf.org

Lina Lomberg

Lina Lomberg

Kassör

E-post: lina.lomberg@sttf.org

Åsa Byléhn

Åsa Byléhn

Medlemsfrågor

E-post: asa.bylehn@sttf.org

Sofia Lindgren

Sofia Lindgren

Ledamot/Webmaster

E-post: sofia.lindgren@sttf.org

Guidaí de Mello

Guidaí de Mello

Avgått

Tolktrycket

Brita Wideberg

Brita Wideberg

E-post: tolktrycket@sttf.org

Ivar Wästhed

Ivar Wästhed

E-post: tolktrycket@sttf.org

Johanna Alesmark

Johanna Alesmark

E-post: tolktrycket@sttf.org

Louise Schylander

Louise Schylander

E-post: tolktrycket@sttf.org

Alva Rosengren-Blom

Alva Rosengren-Blom

E-post: tolktrycket@sttf.org

Marie Edholm

Marie Edholm

E-post: tolktrycket@sttf.org

Stefan Coster

Stefan Coster

E-post: tolktrycket@sttf.org

TOP